ANKARA ERKEK YURTLARI-HAKİM VE SAVCI ADAYLARI

ANKARA ERKEK YURTLARI-HAKİM VE SAVCI ADAYLARI

ANKARA ERKEK YURTLARI-HAKİM VE SAVCI ADAYLARI

Ankara’da Balgat Mahallesi Dr.Sadık Ahmet Caddesi’nde bulunan Özel Eyüboğlu Erkek Öğrenci Yurdu Adalet Akademisi’ne ulaşımı en kolay olan Ankara Erkek Yurtları arasında yer almaktadır. İncek’te bulunan Adalet Akademisi’ne tek vasıta ulaşım sağlayabilirsiniz. Yurdumuzda 1, 2, 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

Özel Eyüboğlu Erkek Öğrenci Yurdu olarak hakim ve savcı adaylarının evleri konforunda konaklaya bilecekleri bir erkek yurdudur. Önceki dönemlerde de hakim ve savcı adaylarının büyük bir bölümünü tesisimizde ağırladık. Bundan sonrası için de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

-Yurtlarımız hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. – Ankara Erkek Yurtları

“ Aklınız onda kalmasın.”

http://www.eyubogluyurtlari.com/odalarimiz.php

http://www.eyubogluyurtlari.com/

Neden Biz ?

Öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden kolay ulaşım imkanı sağlar.

– 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera ve elektro kartlı geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.
– Yurdumuzun yangın ve depreme dayanıklılık raporları alınmıştır. Ayrıca yangın merdiveni ve yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.
– Yurdumuzda merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör mevcuttur. Öğrencilerin yaşam alanlarını içine alan bölge güvenlik çiti ile çevrilmiştir.
– Yurdumuzda 24 saat yönetici bulunmaktadır.

Farklı fiyat kategorilerinde 1,2 ve 3 kişilik oda alternatifleri öğrencilerimize sunulmaktadır. Odalarımızda ortopedik yataklar kullanılmaktadır. Ayrıca odalarımızda LCD televizyon, telefon, kişiye özel çalışma masası, elbise dolabı, 3’lü komidin mevcuttur.

Yurdumuzda, haftada bir oda temizliği yapılmaktadır. Öğrenci tarafından talep edildiğinde bu hizmet tekrar verilmektedir. Ayrıca 15 günde bir nevresim değişimi yapılmaktadır.

Yurdumuzda bulunan spor salonunda öğrencilerimiz istediğine göre hazırlanmış ve 24 saat spor yapma imkanı sunulmuştur. Öğrencilerimizin günün her saatinde internete hızlı erişim sağlayabilmeleri için, yurdumuzda Turkcell Superonline internet fiber hattı bulunmaktadır.

-Yurtlarımız hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. – Ankara Kız Yurtları

“ Aklınız onda kalmasın.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir