ERKEK YURDU

ERKEK YURDU

ANKARA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU  – GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ERKEK YURDU Ankara’da Balgat Mahallesi Dr.Sadık Ahmet Cadde’de bulunan Özel Eyüboğlu Erkek Öğrenci Yurdu Yüksek İhtisas Üniversitesi’ne ulaşımı en kolay olan Ankara Erkek Yurtları arasında yer almaktadır. Yurdumuz üstün konforuyla üniversiteye uzaklığı 1 km mesafede olan Yüksek İhtisas Üniversitesi erkek öğrencileri tarafından en fazla tercih edilen yurtlar arasındadır. Yurdumuzda 1, 2, 3, 4 kişilik odalar bulunmaktadır. ERKEK YURDU

Ufuk Üniversitesi; 2002-2003 egitim – ögretim yılında eğitim – öğretime başlamıştır. Tıp, Hukuk, Eğitim, Fen-Edebiyat (İstatistik – Psikoloji), İktisadi ve İdari Bilimler (İşletme, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler-Uluslararası Ticaret) Fakülte ve bölümleri ile bunları tamamlayan Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Enstitüler kurulmuştur. Üniversiteye Özel Eyüboğlu Erkek Öğrenci Yurdu Balgat  bulunan kampüsüne yurdumuz 600m mesafesindedir. İncek kampüsüne ise servis için 600m yürüme mesafesi, vasıta ile ise tek vasıta ile kolay ulaşım imkanı vardır.

Yurdumuzdan Ankara’nın tüm semtlerine kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Dolmuş, otobüs, metro ve ankaray hatlarının yakın bir lokasyonunda bulunan Eyüboğlu erkek öğrenci yurdu balgat şubesi toplamda 84 kişilik kapasitesi ile sizlere butik yurt hizmeti vermektedir. Ankara da bulunan yurtların arasında ilk sıralarda yer alan ve öğrenci memnuniyeti yüksek olan bir Ankara erkek yurdudur. Milli kütüphaneye, Kızılay’a, Emek, Bahçelievler, Çankaya, Oran, İncek, Beştepe gibi Ankara’nın tüm semtlerinden kolay ulaşım imkanı sizlere ulaşım konforu sağlamaktadır.

Ankara Erkek Yurtları arasında ilk sıralarda bulunan Özel Eyüboğlu Erkek Öğrenci Yurdu olarak Ufuk  Üniversitesi öğrencilerini ağırlamaktan mutluluk duyarız.

-Yurtlarımız hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. – Ankara Erkek Öğrenci Yurdu

“ Aklınız onda kalmasın.”

http://www.eyubogluyurtlari.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir